Klan4ever

Klan4ever


#1 2009-08-30 10:51:52

Bartek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 11
Punktów :   

Jak zrobić Screena ?

Więc jak zrobić tego screena, jeśli zostaniemy o to poproszeni? To bardzo proste:

1. Gdy przeciwnik napisze coś w stylu Screena poproszę, sprawdzacie czy okienko ze stołem nie jest niczym zasłonięte.

2. Klikacie na klawiaturze przycisk Print Screen (klawisz nad strzałkami, w różnych klawiaturach jest w różnych miejscach).

[Pamiętajcie o niedokończonej partii. Najlepiej po kliknięciu klawisza Print Screen dokończyć grę, a potem zająć sie zapisaniem pliku. Ale ważne, aby w tym czasie nic innego nie kopiować, bo schowek Windows ma miejsce tylko na jeden plik.]

3. Otwieracie program graficzny, najlepiej Paint, bo najłatwiej

4. Wciskacie ctrl + v lub z menu wybieracie Edycja -> Wklej.

5. Potem z menu Plik wybieracie Zapisz jako..., wybieracie miejsce zapisu (najlepiej pulpit) i typ .GIF lub .JPEG i klikacie Zapisz.

6. Teraz w spokoju dokańczacie TKMa. Po zakończeniu turnieju otwieracie stronę do hostingu zdjęć, najlepiej www.imageshack.us .

7. Wybieracie Przeglądaj..., odnajdujecie screena, wgrywacie na serwer.

8. Po wgraniu i wyświetleniu sie strony z linkami, kopiujecie ostatni link i wysyłacie na maila zarządu tkm: zarzad.tkm@gmail.com . Ważne, aby dostarczyć link do Zarządu TEGO SAMEGO dnia.

Jeśli nie zbieracie - nie macie sie czego obawiać. Screen nie oznacza, że będzie ban. Bana można dostać, jeśli na screenie będzie widać, że dobieracie, lub za BRAK screena. Dlatego jego wykonanie jest tak ważne.

Jeśli wy uważacie, że przeciwnik dobiera zbyt dużo kart, również możecie poprosić go o screena. Macie prawo o to poprosić jeden raz w ciągu danej partii.

Postanowiłem napisać posta, ponieważ byłem już w kilku klanach i wiem jak z tym jest, a po za tym po przeglądnięciu banów naszego klanu to większość jest za niedostarczenie screena

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.enigmaots.pun.pl www.runepl.pun.pl www.sojuszasylum.pun.pl